Saeculum - Urzula Poznanski

Saeculum

By Urzula Poznanski

  • Release Date: 2016-02-17
  • Genre: Mysteries & Thrillers
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Read Saeculum by Urzula Poznanski book description and reviews

Saeculum Urzula Poznanski ebook - epub

Tu domā, ka tas ir nevainīgs ceļojums pagātnē – tikai spēle. Taču tad pagātne tevi satver un vairs nelaiž vaļā. Vai patiešām atdzīvojies sensens pareģojums un lāsts?
SPĒLE KĻŪST PAR CĪŅU UZ DZĪVĪBU UN NĀVI
Bastianam nepavisam nešķiet aizraujoši pavadīt piecas dienas dziļā mežā, kilometriem tālu no tuvākās apdzīvotās vietas un dzīvot kā viduslaikos – bez elektrības un mobilā telefona. Larpā – brīvdabas lomu spēlē – viņš piedalās tikai Sandras dēļ...
Īsi pirms prombraukšanas, kad dalībnieki vairāk uzzina par slepeno spēles norises vietu, atklājas pirmās larpa organizatoru kļūdas.
Nomaļais kalnu apgabals, kurā norisinās krāšņā spēle, acīmredzot ir nolādēts. Leģenda, ko sākumā gandrīz neviens neuztver nopietni, tomēr izrādās patiesa.
Ceļojums pagātnē pēkšņi izvēršas par nāvējošu cīņu ar laiku.
Vai mežs patiesi ir nolādēts?

Urzula Poznanski ir dzimusi 1968. gadā Vīnē. Studējusi japāņu valodu, publicistiku, tieslietas un teātra zinātni Vīnes Universitātē. Kopš 1996. gada strādā par redaktori medicīnas žurnālu izdevniecībā. Viņa raksta galvenokārt bērniem un jauniešiem. 2010. gadā talantīgā rakstniece saņēmusi Ulmer Unke balvu un 2011. gadā – Vācijas jaunatnes literatūras balvu par romānu Erebos.
No vācu valodas tulkojis Juris Miesnieks.

tags: Saeculum by Urzula Poznanski eBOOK; Saeculum ePUB; Saeculum Audiobook; Urzula Poznanski; Mysteries & Thrillers books.

User Comments